Snažíte se najít nejekonomičtější let?

sazky cesko nakažených itálie

Česko by zvládlo i očekávaných 15 tisíc nakažených, tvrdí...

Odborníci předpokládají, že v Česku bude v dubnu v celkovém součtu, nikoli v jednu chvíli, nakaženo novým typem koronaviru až 15 tisíc lidí. Z toho tři tisíce by měly být ještě do konce března.

Itálie rozšířila karanténu na celou zemi. V Česku je 38...

Itálie zpřísňuje opatření proti koronaviru. V pondělí večer je rozšířila na celé území. Zároveň česká bezpečnostní rada státu potvrdila kvůli koronaviru zákaz návštěv v lůžkových částech nemocnic i ubytovacích službách.

Proč Česko nemá tolik nakažených jako Itálie? Expert zná...

Zatímco v zemích jako je Itálie nebo Belgie čísla nakažených i zemřelých narůstají děsivou rychlostí, v Česku stoupají pomalu. Stojí za tím opravdu pouze opatření, která jednotlivé země přijaly?

Itálie hlásí rekordní přírůstek nakažených, za den jich přibylo...

V Itálii se za posledních 24 hodin potvrdilo dalších 1071 nakažených koronavirem, je to nejvíce za den od poloviny května. V pátek hlásily tamní úřady 947 případů. O nových číslech v sobotu informovala místní média.

Koronavirus v Česku: Kdo je trojice nakažených?

Příběhy tří lidí, kteří jsou prvními pacienty s novým koronavirem v Česku, mají jedno společné. Onemocnění předcházel pobyt v Itálii.

sazka počet nakažených

Koronavirus Online: Počet nakažených v Česku překročil stovku, vláda vyhlásila nouzový stav. V Itálii je už přes tisíc obětí

V Česku je 26 lidí nakažených koronavirem. Itálie má v...

Nemocnice Na Bulovce ohlásila včera večer dalších pět pozitivních pacientů na koronavirus. Na twitteru to večer uvedl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). Počet nakažených v České republice tím stoupl na 26.

Česko má více než dva tisíce nakažených koronavirem |

Počet potvrzených případů nákazy novým koronavirem překročil v Česku dvoutisícovku. Během čtvrtka přibylo 259 nakažených, tedy zhruba o třicet méně než ve středu, kdy byl denní nárůst nejvyšší.

Koronavirus: V Itálii je nakažených více než 400, Německo se...

V domácí karanténě leží sedmnáctiletý Čech, který čeká na výsledky testů. Má všechny příznaky koronaviru. Počet případů se stále zvyšuje v Rakousku, v karanténě je od středečního večera třiadvacet lidí.

V Česku přibylo 2117 nově nakažených -

V pátek v Česku přibylo 2117 nakažených koronavirem. Nárůst počtu nově nakažených polevuje.

Zajištění nejnižší ceny

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Velké množství spokojených klientů

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do všech koutů světa na jedné platformě.

Vyhledat letenky