Snažíte se najít nejekonomičtější let?

regiojet ubytování chorvatsko

Eva tour on-line prodej vlakové a autobusové jízdenky Leo...

Leo Express, RegioJet, Flixbus a slevy. Využijte slevy za včasný nákup jízdenek, sleva na zpáteční jízdenku, slevy pro skupiny, sleva pro děti, juniory, studenty, učitele, důchodce a seniory, slevy pro osoby na vozíčkáře.

Vlakem do Chorvatska s Regiojetem -

Jízdenky Regiojetu do Chorvatska jsou již v prodeji. První vlak z Prahy je plánován na 3. června 2022 a bude směřovat do chorvatské Rijeky a Splitu, odkud následně Regiojet vypraví celou řadu navazujících autobusů.

RegioJet | Vlakové a autobusové jízdenky

Objevujte Evropu na palubě žlutých linek RegioJet. Moderní vlaky a autobusy se skvělým servisem na vás už čekají. Rezervujte jízdenky za ty nejlepší ceny.

Chorvatsko –

Aktuálně máme pro Vás 7826 nabídek dovolených a pobytů.

Chorvatsko | CK České kormidlo

Dovolená u moře (Chorvatsko, Itálie), zimní lyžařské zájezdy do italských středisek (Bormio, Paganella, Civetta, Dolomiti super ski...

Chorvatsko vlakem 2022 | od Student Agency

Vydejte se k Jadranu po kolejích! Dovolená bez starostí, pohodlně a bezpečně. Široká nabídka balíčků zájezdů. V ceně ubytování, doprava a transfer do místa ubytování.

Vlakem do Chorvatska | RegioJet

Žluté vlaky RegioJet vás pohodlně dopraví až k moři! Vlakem přímo do Splitu, Rijeky, Ogulinu nebo Záhřebu. Jízdenky již od 590 Kč.

Věrnostní slevy 2023 Chorvatsko | Novalja

Naši stálí klienti, rezervujte si dovolenou 2023 již nyní a získejte věrnostní slevu! Věrnostní slevu nelze kombinovat s dalšími slevami, vyjma slevy na děti a slevy za získání nového zákazníka.

Penzion Villa Marta |

Vlak sice končí ve Splitu, ale dále pokračuje cesta smluvním autobusem Regiojetu až do Gradacu (Bristu). Vše je v ceně jízdenky a lze si zakoupit lůžko nebo i vlastní kupé.

Ubytování na pláži v Chorvatsku | Koupejte se celý den...

Vybrané ubytování je situované 20 m od moře a oblázkové pláže. Crikvenica je oblíbené letovisko na pobřeží Kva

Zajištění nejnižší ceny

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Velké množství spokojených klientů

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do všech koutů světa na jedné platformě.

Vyhledat letenky