Snažíte se najít nejekonomičtější let?

poker odolena chorvatsko baška voda

Webkamery | Baška Voda

Stiahnite si naše aplikácie zo služieb Google Play a Appstore

Baška Voda

Baška Voda - najomiljenije ljetovalište Makarske riviere – nudi jedinstvene prirodne ljepote stvorene planinom Biokovo vapnenačkog porijekla, duge sunčane plaže u obrubljenim borovima a kristalno čistom morskom vodom, ali i množstvo raznih...

Levné ubytování a apartmány Baška Voda Chorvatsko

Rezervujte si apartmán v Bašce Vodě. Vybírejte z nabídky levného ubytování v soukromí i luxusních apartmánů. Rychlá a bezpečná rezervace za nejlepší cenu.

Willkommen in Baška Voda!

Herzlichst willkommen in Baška Voda, am Fusse des majestätischen Biokovo-Bergmassivs, in die Westseite des Makarska Riviera, in Dalmatien, auf die kroatische Adriaküste!

Baška VODA Chorvatsko - ubytování v apartmánech

Baška Voda - Makarska riviera - Chorvatsko 2021

Webkamera Makarská riviéra, Baška Voda online - WebkameryŽivě...

Prohlédněte si online webkameru Makarská riviéra, Baška Voda. Zjistěte, co se aktuálně děje na místě. Zobrazení webkamery ve vysoké kvalitě.

Vítejte v Baška Voda!

Vítáme Vás v Baška Vodě, na úpatí velkolepého horského masívu Biokovo, v západní části Makarského přímoří, v Dalmácii, na chorvatském pobřeží Jadranu.

Baška Voda, ubytování Baška Voda - dovolená Chorvatsko 2022

Zrenovovaná nábřežní promenáda je chloubou Bašky Vody.

Baška Voda

Baška Voda je moderní turistické centrum s přístavem na Makarské riviéře, pod horským hřebenem Biokovo. Dnes se již její obyvatelé pouze zřídka věnují zemědělství či rybolovu. Cestovní ruch se stal hlavní ekonomickou aktivitou.

Marina Baška Voda: Pronájem lodí, plachetnic, jachet v Bašce...

Baška Voda je turistická destinace ve střední Dalmácii, nacházející se na Makarské riviéře, 50 km jižně od Splitu. Protože se marina nalézá v samém centru městečka Baška Voda, mají hosté mariny k dispozici velký počet nedalekých café barů a...

Zajištění nejnižší ceny

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Velké množství spokojených klientů

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do všech koutů světa na jedné platformě.

Vyhledat letenky