Snažíte se najít nejekonomičtější let?

pocasi rašínova brno

ŠTATL – restaurant, cafe, bar – ŠTATL – restaurant, cafe, bar

Vítejte na našem webu! Jsme nová moderní restaurace přímo v centru Brna! Velmi si potrpíme na kvalitně podávaném pivě, pivní sklo nachlazujeme v ledové lázni, v nabídce máme piva z menších pivovarů – Hauskrecht, Polička, Chotěboř…

Lázně Rašínova Brno - Jižní Morava

Lázně Rašínova nabízí krytý bazén vhodný i pro neplavce a bazének s vířivkou.Dále je možné navštívit ruční a subakvální (podvodní) masáže, bahenní zábaly, elektroléčbu, solárium, léčebný tělocvik, léčebné přísadové koupele a kurzy plavání pro děti i

Brno-Medlánky

Brno-sever, jedna z 29 městských částí statutárního města Brna, je druhou nejlidnatější městskou částí. Rozlohou se řadí mezi městskými částmi na sedmé místo. Má výraznou orientaci polohy na sever od středu města.

SPORTUJEME v BRNĚ

Brno– K jeho muskulatuře to nej-spíš rychle nedotáhnete, ale stačí tři měsíce pod jeho pravidelným dohledem a na koupališti se za vámi každý otočí. Od ledna mo-hou zájemci o zlepšení kondice i zformování postavy zamířit do Lázeňského a relaxačního ce

Bazén Ponávka - kondiční plavání v centru města Brna!

Krytý plavecký bazén Ponávka. Krytý plavecký bazén Ponávka je ideální pro kondiční plavání jednotlivců nebo organizovaných skupin. Jednoduché odbavení návštěvníků vás nezdrží a v samotném centru města si perfektně zaplavete.

Vyhlídkové jízdy Brnem 2019 - Funkcionalismus - Brno ...

Štítky: Ostatní akce Brno vyhlídkové jízdy historie netradiční prohlídky vstupenky lístky Kam na Jižní Moravě na výlet? Poblíž akce Vyhlídkové jízdy Brnem 2019 - Funkcionalismus můžeš navštívit i zajímavé historické památky , přírodní památky nebo ji

Kvůli horkému počasí umístilo Brno-střed na Zelný trh ...

Kvůli horkému počasí, které se v posledním týdnu opět vrátilo na území jižní Moravy, nainstalovala městská část Brno-střed nové mlžítko na Zelný trh. To by mělo pomoci lépe snášet vysoké teploty návštěvníkům i prodejcům na trhu.

Koupaliště Riviéra Brno - vyzkoušejte naše nové nerezové ...

Navštivte náš letní areál! Koupaliště prošlo letos zcela razantní obměnou, nově je zdobí i tobogan v osmimetrové výšce s 15 m dlouhou skluzavkou.

Předpověď počasí - Brno -

Pro dotazy nebo připomínky týkající se obecně webu/nefunkčnosti služeb prosím pište přes kontaktní formulář, na který denně reaguje meteorolog ve službě.Upozornění na nesrovnalost v předpovědích vyhodnocujeme každé dva týdny.

Aquapark Kohoutovice Brno - navštivte bazény pod střechou ...

25metrový bazén je určen plavcům, rekreační bazén potěší rodiny s dětmi. Vyzkoušejte vodní trysky, perličkové rošty, chrliče i tobogán dlouhý 90 metrů!

Zajištění nejnižší ceny

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Velké množství spokojených klientů

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do všech koutů světa na jedné platformě.

Vyhledat letenky