Snažíte se najít nejekonomičtější let?

malorka české kanceláře pojistitelů je upraveno

Česká kancelář pojistitelů (ČKP) se zaměřuje na splnění závazků za škody, které způ-sobili řidiči ČR v zahraničí. Dále projednává případy, které vznikly na našem území cizími státními vozidly.
Vaše sdělení je nutno doložit relevantním dokumentem, abychom mohli Vše prověřit (kupní smlouvou, pojistnou smlouvou, zelenou kartou, atd.)
Česká kancelář pojistitelů, zkráceně ČKP, pomáhá veřejnosti řešit otázky související s pojištěním odpovědnosti vznikající provozem vozidla.
Organizace pojistitelů, které bylo uděleno Ministerstvem financí povolení k provozování pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. Kancelář byla zřízena zákonem č.
Česká asociace pojišťoven je zájmovým sdružením vytvořeným podle § 20f občanského zákoníku na organizaci a podporu vzájemné pomoci, spolupráce a zabezpečení zájmů pojišťoven a zajišťoven
Státem zřízená Česká Kancelář Pojistitelů (ČKP) podniká na hraně zákona. Obtěžuje slušné občany vymahačskými praktikami. Podívejme se jí na zoubek!
Na tuzemských i zahraničních silnicích může i velmi zkušené motoristy potkat řada nepříjemností a ...
Co je to vlastně Česká kancelář pojistitelů a jaký je její údel? Připravili jsme pro vás článek o ČKP, ve kterém vám vše ujasníme.
Informace o České kanceláři pojistitelů.
Česká kancelář pojistitelů byla zřízena zákonem č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, jako profesní organizace pojistitelů.

Zajištění nejnižší ceny

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Velké množství spokojených klientů

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do všech koutů světa na jedné platformě.

Vyhledat letenky