Snažíte se najít nejekonomičtější let?

mallorca všude

Mallorca – pláže, které vám vyrazí dech |

Prohlédněte si seznam nejkrásnějších pláží Mallorky a vyberte si tu pravou pláž pro vaši dokonalou dovolenou na jednom z nejoblíbenějších Baleárských ostrovů!

6 nejhezčích míst na jižní Mallorce - 8/2016 - Cestování s...

Cestování po jižní Mallorce – srpen 2016 V srpnu 2016 jsem v rámci svého cestování po Baleárských ostrovech navštívil dvakrát Mallorcu.…

MCR Mallorca - Realitní kancelář, prodej a dlouhodobý pronájem...

MCR Mallorca - Realitní kancelář Santanyi, nemovitost na prodej a dlouhodobý pronájem

Letiště Mallorca (Palma de Mallorca): Přílety a odlety (PMI)️

Letiště Mallorca je i přes relativně malou rozlohu ostrova naprosto gigantická stavba s několika patry. I přes velikost ostrova je totiž ubytovací kapacita Mallorky díky ...

Ceny jídla Mallorca, restaurace, bary, … - Dovolená Mallorca

Pro české turisty je trochu problém, že mají draho všude. Pokud chcete cestovat zalevno nebo alespoň za podobné peníze jako v Česku, budete muset vyrazit na východ. Jak je tomu na Mallorce I když většina Čechů řekne, že je tam draho, v...

Mallorca, Španělsko - Nejlepší pláže, kam jet na dovolenou

Mallorca, Španělsko - Čtěte důležité informace před dovolenou na Mallorce Kde jsou nejromantičtější pláže? Které letoviska jsou nejlepší? A kdy tam jet?

Mallorca po vlastní ose... aneb od pláže k pláži...

Naše čtenářka, slečna Veronika, sepsala cestopis ze své dovolené na Mallorce a s jejím laskavým souhlasem ho zveřejnujeme. Musím říct, že mě to osobně velice potěšilo, protože Mallorka je moje srdcovka, kde se zvažuji i jednou usadit.

Mallorca – Katedrála světla nebo palác Almudaina vás ohromí

Mallorca je ostrov s velmi zajímavou historií, na níž se podepsali dokonce i Římané a Arabové. I když jde o největší ostrov Baleárů (s rozlohou 3 648 km2)

Mallorca -

Mallorca je velice oblíbená turistická destinace proslavená dlouhými písečnými plážemi lemovanými citrusovými a borovicovými háji, to vše v kombinaci s pověstným španělským temperamentem a architektonickými skvosty.

Čtenáři cestují: Po Mallorce za pár peněz -

Někteří cestovatelé preferují samotu a opuštěnou přírodu, jiní si vychutnávají polehávání na pláži, další se hrnou za dobrodružstvím nebo se seznamují s místními obyvateli a jejich odlišnými zvyky.

Zajištění nejnižší ceny

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Velké množství spokojených klientů

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do všech koutů světa na jedné platformě.

Vyhledat letenky