Snažíte se najít nejekonomičtější let?

egypt moravy

Statisíce Čechů se každoročně žene na dovolenou k moři, nejčastěji samozřejmě do Chorvatska či Egypta. Ale i u nás doma máme stále co objevovat a najdou se místa, kde strávíte úžasnou dovolenou, nebo "jen" prodloužený víkend.
Buchlovice (Uherskohradišťsko) – Centrum Buchlovic na Uherskohradišťsku i přilehlý zámecký park dnes znovu provoněl česnek. Konal se tam 19. ročník festivalu česneku, který patří oslavě této zeleniny.
Do Egypta lze v zimě letět i z Moravy. Konkrétně z Brna a Ostravy do Hurghady a Marsa Alam.
Host z Egypta na jižní Moravě. Představuje nám ho profesor Mendelovy zemědělské univerzity v Brně Dalibor Povolný.
‌Velvyslanec Jan Fulík společně s obchodním radou zastupitelského úřadu Káhira navštívili největší českou investici v Egyptě,
Nejjednodušší cesta ke kontaktům z Morava, přehledné řazení do sekcí Egypt-Safari, jednoduchá orientace...
Velmi pestré, poučné a zábavné budou nadcházející dny na Východní Moravě.
Soud v Egyptě poslal za mříže 37 lidí za obchod s lidskými orgány. Ve vězení mají strávit od tří do 15 let, informovala agentura AP s odvoláním na list Al Ahrám.
Hodonín – V kariéře odehrála spoustu zajímavých zápasů. V reprezentačním dresu narazila na přední evropské celky i méně atraktivní protivníky, proti Egyptu ale nastoupila zkušená spojka Michaela Budayová stejně jako zbytek hodonínského...
Jet na dovolenou na Pálavu, nebo k moři? Cena za týden může být nakonec dost podobná. „Letos už se zdražuje úplně všude. Na jižní Moravě a na Lipně šly ceny meziročně o 20 procent nahoru,“ říká šéf Slevomatu Ladislav Veselý.

Zajištění nejnižší ceny

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Velké množství spokojených klientů

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do všech koutů světa na jedné platformě.

Vyhledat letenky